Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi – Grantee

Emre KAYGIN emre@haberlerdenizli.com

GSM:0532 343 45 65

ADRES – Adres

Altıntop Mah. 834 Sokak No:13 K:2

TELEFON VE FAKS – Phone and Fax Number:

Genel Yayın Yönetmeni – Editor in Chie

Enes KAYGIN enes@haberlerdenizli.com

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Özge TEKKÖK – ozge@haberlerdenizli.com
Özgür TEKKÖK – ozgur@haberlerdenizli.com
Burak KAM – burak@haberlerdenizli.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Nur Yakacı nur@haberlerdenizli.com

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult

Bayram Can ÇAPAR

Mali Müşavir / financial advisor
Mehmet Ali BAYSAL

Reklam / Advertise
Uğur DÜNDAR info@ugurmedya.com

Adres / Address

Altıntop Mah. 834 Sokak No:13 K:2 20010 Merkezefendi Denizli

E-Posta / E-Mail

haber@haberlerdenizli.com

reklam@haberlerdenizli.com

İletişim ve Telefon

0532 343 45 65

0539 889 83 89

0258 265 08 00

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Örnek: WordPress altyapısı ile TheWP Haber v5 teması.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.haberlerdenizli.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri haber@haberlerdenizli.com e-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. haberlerdenizli.com sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup haberlerdenizli.com yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.
(haber@haberlerdenizli.com)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.